Главная Обратная связь

Дисциплины:

Архитектура (936)
Биология (6393)
География (744)
История (25)
Компьютеры (1497)
Кулинария (2184)
Культура (3938)
Литература (5778)
Математика (5918)
Медицина (9278)
Механика (2776)
Образование (13883)
Политика (26404)
Правоведение (321)
Психология (56518)
Религия (1833)
Социология (23400)
Спорт (2350)
Строительство (17942)
Технология (5741)
Транспорт (14634)
Физика (1043)
Философия (440)
Финансы (17336)
Химия (4931)
Экология (6055)
Экономика (9200)
Электроника (7621)


 

 

 

 



Тақырыбы: Орман патшалығы



Мақсаты: Ормандағы табиғи материалдар туралы түсінік беру. Түсініп оқып, мазмұнын айтуға, әңгімелеуге үйрету; іздену қабілетін дамыту. Еңбекке баулу

Көрнекілігі: табиғи материалдар

Түрі: Аралас сабақ

Әдісі: Сұрақ-жауап, әңгіме

Сабақтың барысы:І. Ұйымдастыру кезеңі.Сабаққа даярлық

ІІІ . Өткенді қорыту: Ағаш бүршіктерінен мүсіндер қалай жасаймыз??

ІҮ. Мақсат қою:Тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

Ү. Жаңа сабақ.Ағаш бүршіктерінен мүсіндер жасау.

Оқулықпен жұмыс. Іштей оқу. Тізбектей оқу.

Жеке-жеке оқу. Суретке қарап зерттеу, ермексазбен құрамақтардың бөлшектерін біріктіру.

Бұғы пішінін жасау

І Практикалық жұмыс

1. Бұғыны жасауға қажетті құралдарды түгендеу;

2. Бүрге жекеленген бөлшектерді біріктіру

3. Мұрны мен көзіне лайықты материал таңдау.

4. Бөлшектердің барлығын бүрге желімдеу

5. Құрамақты безендіру.

ҮІІ. Бекіту..Табиғи материалдардың бөлшектерін жинастыру

ҮІІІ. Үйге тапсырма: Оқу,бағалау

 


Тақырыбы: Ерекше материалдардан құрамақ құрастыру

Мақсаты:. ерекше материалдардан Буратино құрастыруға үйрету; Түсініп оқуға дағдыландыру; ойлауын дамыту; еңбектене білуге тәрбиелеу.

Әдісі: сұрақ-жауап, түсіндіру.

Көрнекілігі: суреттер.

Сабақтың барысы:І. Ұйымдастыру кезеңі.Оқушы зейінін сабаққа аудару.

ІІ. Өткенді қорыту.Суреттерге талдау, өмірмен байланыстыру. Ағаш бүршіктерінен мүсіндер қалай жасаймыз?

ІІІ . Мақсат қою кезеңі:Тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

ІҮ. Жаңа сабақ:Оқулықпен жұмыс.Іштей оқу.Тізбектей оқу.Жеке-жеке оқу Құрамақтың пайдаланатын орны туралы әңгімелеу.

Суреттермен жұмыс

Практикалық жұмыс

Буратиноны модельдеп құрастыру

1. Буратиноны жасауға қажетті құралдарды түгендеу;

2. Бүрге жекеленген бөлшектерді біріктіру

3. Мұрны мен көзіне лайықты материал таңдау.

4. Бөлшектердің барлығын бүрге желімдеу

5. Буратиноны безендіру.

І. Түсінгендерін тексеру.

Мүсіндерді тағы нелерден жасауға болады? Оларды немен бекітеміз? Мүсіндерді немен жылтыратуға болады?

ҮІІ. Бекіту:Суретке қарап әңгімелеу. Сұрақтарға жауап алу.

ҮІІІ7 Үйге тапсырма:14-16 бет.Бағалау.


Тақырыбы: Сабаннан құрамақ жасау

Мақсаты:. Сабан түрлерімен, олардан әртүрлі мүсіндер жасауға үйрету; Түсініп оқуға дағдыландыру; ойлауын дамыту; еңбектене білуге тәрбиелеу.

Әдісі: сұрақ-жауап, түсіндіру.

Көрнекілігі: суреттер.

Сабақтың барысы:І. Ұйымдастыру кезеңі.Оқушы зейінін сабаққа аудару.

ІІ. Өткенді қорыту.Суреттерге талдау, өмірмен байланыстыру. Ағаш бүршіктерінен мүсіндер қалай жасаймыз?

ІІІ . Мақсат қою кезеңі:Тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

ІҮ. Жаңа сабақ:Оқулықпен жұмыс.Іштей оқу.Тізбектей оқу.Жеке-жеке оқу

Сабаннан жасалатын мүсіндер туралы әңгімелеу.

Суреттермен жұмыс

Практикалық жұмыс

Ғарышкер мүсінін жасау:

1. Ғарышкерді жасауға қажетті құралдарды түгендеу;

2. Сабан будасын ортасынан ию

3. Иілген жерден 2-3 см төменірек сабан будасын жіппен байлаймыз (ғарышкердің басы)

4. Қолдарын, ақтарын сәйкесінше жіппен буамыз

5. Ғарышкерді безендіру.

І. Түсінгендерін тексеру.

Сабаннан тағы не дайындап жасауға болады?

ҮІІ. Бекіту:Суретке қарап әңгімелеу. Сұрақтарға жауап алу.

ҮІІІ7 Үйге тапсырма:17-18 бет оқу.Бағалау.


Күні: 12.10.2013

Тақырыбы: Малта тастан мозайка құрастыру

Мақсаты:. Малта тастардан және басқа да материалдардан мозаика құрастыруға үйрету; Түсініп оқуға дағдыландыру; ойлауын дамыту; еңбектене білуге тәрбиелеу.

Әдісі: сұрақ-жауап, түсіндіру.

Көрнекілігі: суреттер.

Сабақтың барысы:І. Ұйымдастыру кезеңі.Оқушы зейінін сабаққа аудару.

ІІ. Өткенді қорыту.Суреттерге талдау, өмірмен байланыстыру. Сабаннан жасалатын мүсіндер туралы әңгімелеу.Сабаннан тағы не дайындап жасауға болады?

ІІІ . Мақсат қою кезеңі:Тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

ІҮ. Жаңа сабақ:Оқулықпен жұмыс.Іштей оқу.Тізбектей оқу.Жеке-жеке оқу

Суреттермен жұмыс Суреттегі мысық мозаикасы неден жасалынған деп ойлайсың?

Мозаиканың негізі ермексаз екенін естен шығарма.

Практикалық жұмыс

Тастардан мысық мозаикасын құрастыру

1. Ұсақ тастар, ермексаз дайындау;

2. Ермексазды мысық пішініне келтіру

3. Сәйкесінше тастармен мозаикалау

І. Түсінгендерін тексеру.

ҮІІ. Бекіту:Суретке қарап әңгімелеу. Сұрақтарға жауап алу.

ҮІІІ7 Үйге тапсырма:19-21 бет оқу.Бағалау.


 

Тақырыбы: Ұсақ тастан мозайка құрастыру реті

Мақсаты:. ұсақ тастардан мозаика құрастыруға үйрету, ретімен таныстыру; Түсініп оқуға дағдыландыру; ойлауын дамыту; еңбектене білуге тәрбиелеу.

Әдісі: сұрақ-жауап, түсіндіру.

Көрнекілігі: суреттер.

Сабақтың барысы:І. Ұйымдастыру кезеңі.Оқушы зейінін сабаққа аудару.

ІІ. Өткенді қорыту.Суреттерге талдау, өмірмен байланыстыру. Мозаиканың негізі не болып табылады?.

ІІІ . Мақсат қою кезеңі:Тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

ІҮ. Жаңа сабақ:Оқулықпен жұмыс.Іштей оқу.Тізбектей оқу.Жеке-жеке оқу

Суреттермен жұмыс Мозаиканы көлемі бірдей тастардан жасағаны дұрыс па? Неліктен?

Практикалық жұмыс

Тастардан балық мозаикасын құрастыру

1. Бейненің сұлбасын белгілеу

2. Негізін дайындау: қатырма қағазға бір қабат ермексаз төсеу

3. Негізгі сызықтарын ерекшелеп көрсету

4. Балықтың бүкіл сыртқы көрінісін өрнектеу



Просмотров 1359

Эта страница нарушает авторские права




allrefrs.su - 2024 год. Все права принадлежат их авторам!